Visszavágtunk Mároknak
2015-05-05 06:57:11

A Megye IV. osztály 22. fordulójában Beremend 2. számú csapata 4-1 arányában győzött a második helyezett Márok ellen. Felfokozott volt a hangulat a mérkőzés előtt a csapaton belül, hiszen mindenki vissza akart vágni a tavalyi csúfos 7-0-s vereségért. A találkozó tulajdonképpen kiegyenlített volt, az első félidőben többet volt a labda a vendégeknél, támadtak ők is, mi is, gólt azonban nem tudtak szerezni, volt eset, hogy a gólvonalról mentettek védőink. Az Építők viszont kihasználta lehetőségeit, 2-0-ás hazai előnnyel mehettek a csapatok szünetre Halász Balázs duplája után. A második 45 percben is akadtak mindkét alakulatnak ziccerei, a hazai Beremend pontosabb volt, Laki Tihamér is eredményes lett. Bodrogi Pisti kapusunk ezen a meccsen is parádésan teljesített. Az utolsó negyed órában Márok szépített, azonban Költő Attila gólja eldöntött a 3 pont sorsát.

Az Építők összeállítása: Bodrogi-Rochi L. (Kondor), Trapp, Somogyi (Rónai S.)-Rochi F., Halász Zs. (Dávid), Költő, Halász B.-Nagy (Laki), Héhl

Góllövők: Halász Balázs 2, Laki Tihamér, Költő Attila

,

Vezetőedző: Trapp Gábor

Szép volt fiúk!

Következő fordulóban jön az egyik legnehezebb meccs, Az abszolút favorit Nagyárpáddal fogunk játszani Nagyárpádon.