Újabb győzelmével 2. helyen telel a II.
2015-11-10 08:00:42

A 11. fordulóban hazai pályán fogadtuk a mindössze egy ponttal mögöttünk lévő Ivándárda csapatát. Az első találtra 3 percet kellet várni, amikor is az ivándárdai csapat szerezte meg a vezetést. A bekapott góltól hamar felébredtek játékosaink és Somogyi 15’ valamint Sztankovics 28’ percben szerzett találatával, 2-1-es előnnyel zárult az első játékrész. A második félidőben is 3 percet kellet várnia a kilátogató közönségnek, hogy gólt láthassanak, ezúttal viszont a hazai szurkolók örülhettek egy újabb Sztankovics találatnak. A szünetben az első gólunk szerzőjének helyére beállt Mészáros Zoltán sem maradt adós a góllal, az 57. percben feliratkozott a gólszerzők listájára. A mérkőzés végeredménye a 78. perben alakult ki, szépített a vendégcsapat. Így Beremend II –Ivándárda 4-2. Ezúttal elmaradt a II.-től megszokott jó játék, de a csapat erősségét dicséri, hogy önmagához képest gyengébb játékkal is több góllal sikerült legyőzni a pontversenyben közvetlen üldözőjét. Ezzel a győzelemmel zárült csapatunk számára az őszi idény.

Müller Károly csapat a 2. helyről várhatja a tavaszt, amihez eredményes felkészülést kívánunk!

Gólszerzők: Somogyi 15', Sztankovics 28', Sztankovics 48', Mészáros 57',

Beremendi ÉSK II. összeállítása: Bodrogi – Halász – Müller (Auth 89’) – Szabó – Viczai (Nagy 46’) – Skoda – Rochi (Busz 80’)– Költő – Pál (Laki 77’) - Somogyi (Mészáros 46’)– Sztankovics,

Vezetőedző: Müller Károly