SZÁSZVÁR SE II. 2-1 BEREMEND ÉSK II.
2016-03-24 09:37:05

Nem sikerült a pontszerzés felnőtt csapatainknak!

13. fordulóban Szászváron lépett pályára második számú csapatunk. A mérkőzést jól kezdtük, Sztankovics Roland révén a 32. percben vezetéshez jutottunk. A mérkőzés állása a szünetig nem változott. A második játékrészben egészen a 60. percig nem került új bejegyzés a mérkőzés jegyzőkönyvébe, ekkor viszont sajnos igen, mégpedig egy hazai gól miatt módosult. Ezt követően csak 5 perc kellet, hogy ismét változást könyvelhessünk a jegyzőkönyvben, ismét hazai találat a 65. percben. A hátralévő játékrészben nem sikerült egalizálni az eredményt, így 2-1 hazai siker született.

Gólszerzők: Sztankovics 32', ill. Törő 60’, Czikla 65’

Beremendi ÉSK II. összeállítása: Bodrogi, Halász Zsolt –Szabó 46’, Viczai, Müller – Busz 60’, Pál, Nagy – Pataki 56’, Rochi , Költő, Valkai, Halász Gábor Sztankovics,

14. Fordulóban hazai pályán fogadjuk Veresned focistáit. A találkozó 2016.03.26. Szombat 15:00 órakor kerül lebonyolításra.

Vezetőedző: Müller Károly