Sport- Megye 1
2014-11-20 18:27:57

Első számú csapatunk a vasárnapi játéknapon fölényes győzelmet aratott a Bogád SE ellen. A gólgyártást már a harmadik percben megkezdte az Építők Kósa Zoli találatával, erre még érkezett válasz a 14. minutumban, azonban előnyünket Zeus duplájával növeltük, majd a félidő előtt Kálmán Krisztián is feliratkozott a gólszerzők közé. A második 45 percben Kósa újra és a beremendiek vezére, Pilu is a kapuba talált. Végig mi irányítottunk, szinte csak ellenfelünk térfelén volt a labda, Bogád kontra játékra rendezkedett be. Helyzeteink nagy részét ezúttal sikerült kihasználnunk. Teljesen megérdemelten szereztük meg a 3 pontot. Végeredmény: 6-2 az Építők javára.

Összeállítás:
Balogh-Hatala R. (Kiss J.), Vida, Patai T., Papp-Halász B. (Pál), Rónai K. (Wéber), Patai P., Kálmán, Kósa (Illés M.)-Schmidt (Söllei)

Góllövők: Kósa Zoltán 2, Schmidt Péter 2, Kálmán Krisztián, Vida István

Vezetőedző: Vida István

A találkozó második félidejében Beremend gólvágója, Smici térdsérülést szenvedett, hordágyon kellett levinni a pályáról. Reméljük nincs nagy baj. Jobbulást !!!

Vasárnap lesz az utolsó meccsünk az őszi szezonban. Megyünk a "Szedihez".