Sajnos kikaptunk Bogádon
2015-06-04 06:40:33

Balszerencsének köszönhetően kaptunk ki Bogádon. Az első játékrészben csak úgy, mint a PEAC ellen szépen játszottunk, akadtak lehetőségeink, ám nem tudtuk kihasználni egyiket sem. Bogádnak azonban sikerült két gólt is szereznie a szünetig. A második 45 perc elején ellenfelünk újabb gólt rúgott, rá pár percre Kósa Zoli szépített, ám az eredményen már nem tudtunk változtatni. Nem volt szerencsénk, két gól ráadásul játékvezetői hibából született, ki tudja, hogy alakult volna az eredmény, ha nincsenek ezek a bakik.

Az Építők összeállítása: Szabó-Patai T., Papp, Vida, Hatala R.-Illés E. (Katona L.), Illés M., Kósa, Katona R., Márta-Schmidt

Góllövő: Kósa Zoltán

Edző: Vida István

Egy forduló van még hátra a tavaszi szezonból. Fogadjuk Szederkény csapatát. Biztosan nem lesz könnyű meccs, hiszen a "Szedi" azonos pontszámmal (31-31) az Építők mögött helyezkedik el a tabellán.