Ismét gólzápor volt a II. mérkőzésén
2016-04-14 06:36:13

Ismét gólzápor volt a II. mérkőzésén”

16. fordulóban Lippó csapatát fogadtuk. A múlt heti Olaszi vereséget követően, az amúgy is motivált játékosainkban, duplán dolgozott a bizonyítási vágy, hogy javítsák hibájukat. A meteorológiai előjelzések esős időt jósoltak a mérkőzés időpontjára. Szerencsére csapadék nem, viszont a gólok estek az elsőre mindössze fél percet kellet várni, majd 10 aztán 20 percet. Előbb egy Költő majd egy Sztankovics találat esett az ellenfél hálójába, bár a két találat között egyszer fordult a szélirány és a hazai kapu sem maradt „szárazon”. 3-1 félidei állással fordulhattak a csapatok. A játék képe továbbra sem változott, és a bajnokság őszi gólkirálya két további találattal járult hozzá a gólesőhöz az 55’ 70’. percben. Ezzel Sztankovics Roland ismét egy mesterhármassal segítette csapatát. De, hogy keretbe legyen foglalva a mérkőzés az első és az utolsó találat is Rochi Ferenc nevéhez kötődik. Beremendi ÉSK II. – Lippó 6-1

BEREMEND ÉSK II.  6 - 1 LIPPÓ

Golszerzők: Rochi 1’ 76’, Költő 13’, Sztankovics 33’ 55’ 70’

Beremendi ÉSK II. összeállítása: Bodrogi, Pál – Rácz 75’, Müller – Szelepcsényi 85’, Halász G., Viczai, Halász Zs. – Szabó 46’, Költő, Nagy, Héhl – Pataki 66’, Sztankovics, Rochy – Busz 81’

Vezetőedző: Müller Károly

A csapat ezúton szeretne köszönetet mondani Bosnyák Zoltánnak a csapat támogatásáért!

17. fordulóban Kisnyárádra utazunk. A mérkőzés 2016.04.17. Vasárnap 16:00