Győzött a papírforma
2015-04-07 13:50:09

Vendég győzelemmel zárult a Beremendi ÉSK-Komlói BSK bajnoki labdarúgó mérkőzés. Nem kezdődött jól a találkozó a hazai Beremend számára, ellenfelünk már a 3. percben gólt szerzett. Az első félidőben jól tartotta magát a csapat, sikerült megnehezítenünk a "Bányász" játékát. Gólt is szerezhettünk volna, de a befejezések pontatlanra sikeredtek. A második félidőre elfáradtunk, abszolút az éllovas akarata érvényesült. Küzdöttünk, de a vendégek gyorsabbak és pontosabbak voltak nálunk. Megérdemelten nyert a Komlói BSK a Varga Dezső Sportcentrumban.  Végeredmény: 5-0 a vendégeknek.

Az Építők összeállítása: Szabó-Söllei, Patai T., Papp (Márta), Hatala R.-Rónai K. (Wéber), Patai P., Vida, Katona R. (Katona L.), Illés M., Schmidt

Edző: Vida István

Hétvégén megyünk Sellyére. A mérkőzés 16:00-kor fog kezdődni.

(A Beremend II nem játszott mérkőzést a hétvégén. Szabadnaposok voltunk.)