Felvettük a kesztyűt Mohácson
2015-04-01 06:16:30

A szombati játéknapon az MTE a Beremendi ÉSK-t fogadta a műfüves pályán. A papírforma alapján a jóval erősebb Mohács ellen abszolút helytálltunk a pályán. A támadások nehezebben mentek ma a megszokottnál, ellenfelünk végig fegyelmezetten és kőkeményen focizott. A pályaválasztók domináltak, náluk volt többet a labda, azonban a vendég Beremend nem hagyta magát. A 30. percben egy jogosan megítélt büntető rúgásból az MTE szerezte meg a vezetést. A következő gólra 43 percet kellett várni, újra Mohács volt eredményes egy védelmi hibát követően. Az Építők játékosai közül mindenképp meg kell említenünk kapusunkat, a fiatal Szabó Barnát, aki bravúros védéseivel nehezítette meg az ellenfél támadóinak életét. Végeredmény: Mohácsi TE-Beremendi ÉSK-Sport 36: 2-0

Az Építők összeállítása: Szabó-Söllei, Vida, Patai T., Hatala R. (Katona L.)-Márta (Katona R.), Rónai K., Patai P., Illés M., Kósa-Schmidt

Edző: Vida István

A következő fordulóban még nehezebb dolgunk lesz. Jön a favorit, a Komlói BSK. Minden erőnkkel azon leszünk, hogy kilábaljunk a gödörből! A találkozó vasárnap 15:30-kor fog kezdődni a Varga Dezső sportcentrumban.