Egyszerűnek tűnt, mégis nehéz volt
2015-03-16 08:25:21

Trapp Gábor és csapata a szombati játéknapon az Olaszi SE gárdáját fogadta. A papírforma alapján kellemes mérkőzésre számítottunk, ám ez nem így volt. Nem játszottunk jól, az első félidőben a vendégek szerezték meg a vezető találatot, ám Rochi Feri újabb büntetőt harcolt ki csakúgy, mint Versenden, amit Költő Attila ezúttal is értékesített. A második 45 percben miénk volt a meccs, próbáltuk nyomás alatt tartani ellenfelünket, Sztankovics találatával megfordítottuk az eredményt. Góljaink számát tovább növelhettük volna, ám a támadások végén rossz döntéseket hoztunk. Nehezen, de meg van az újabb 3 pont. Végeredmény: Beremendi ÉSK II-Olaszi SE: 2-1

Az Építők összeállítása: Bodrogi-Rochi L. (Rónai S.), Müller K., Szabó (Sörfőző)-Rochi F., Héhl, Halász Zs., Költő (Busz), Rácz (Kondor, Somogyi)-Marjanovics (Trapp), Sztankovics

Góllövők: Költő Attila, Sztankovics Roland

Vezetőedző: Trapp Gábor

Köszönjük szépen a kilátogató szurkolóknak a biztatást és a támogatást! Várunk titeket legközelebb is!

A következő fordulóban megyünk Sátorhelyre. Mindkét csapat 21 pontot gyűjtött eddig a bajnokságban, fej fej mellett haladunk a 4. és az 5. helyeken. Vasárnap ez változni fog!